Kayıt-Konaklama Formu

KAYIT ÜCRETLERİ ve DETAYLAR için LÜTFEN TIKLAYINIZ...

Erken kayıt avantajlarından yararlanmak için son tarih 31 Mart (23:59)

(bildiri sunucularının en geç bu tarihte kayıt ve ödeme işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir)

Kayıt formunda belirtilen dernek "TÜRKİYE FİZYOTERAPİSTLER DERNEĞİ"dir. Dernekte Güncel Üyeliği olmayanlar bu seçenekten yararlanamaz.

Kayıt işlemlerinizin tamamlanabilmesi için online formu doldurmanız ve ödeme yapmanız gerekmektedir. Bunlardan yalnızca biri ile yapılan başvurular (yalnızca ödeme veya yalnızca form doldurmak) teyid edilmeyecek olup, bekleme listesine alınacaktır. Form doldurup, ödemenizi yaptıktan sonra kaydınız kontrol edilip bir problem yok ise; tarafınıza en geç 5 iş günü içinde onay maili gönderilecektir. İşlemleri eksiksiz tamamladığınız halde 5 iş günü sonunda onay maili almadı iseniz, lütfen organizasyon sekreteryası ile iletişime geçiniz.

İndirimli kayıt dönemlerinden yaralanabilmek için; belirlenen son tarihlerde; form doldurulmuş ve ödemesinin tamamlanmış olması gerekmektedir 

Lisans öğrenci kayıtlarının onayı için güncel tarihli öğrenci belgelerinin dijital ortamda info@diamed98.com adresine gönderilmesi gerekmektedir.

İki veya 3 kişilik odaların seçmeniz halinde birlikte kalacağınız kişiyi kendinizin belirlemesi gerekmektedir, organizasyon tarafından başka bir katılımcı ile eşleştirme yapılmamaktadır. 

Ödeme Seçenekleri

1- Banka Havalesi ile ödeme

Hesap Adı: Diamed Kongre Organizasyon Turizm Medya Ltd. Şti.

Banka: Yapı Kredi Bankası

Şube: Meşrutiyet Şubesi (Şube Kodu:156)

Hesap No:95069539

IBAN No: TR090006701000000095069539

2- Kredi Kartı ile ödeme

Kredi kartı ile ödeme yapmak için formu onayladıktan sonra Sanal Pos Uygulaması talimatlarını izleyebilirsiniz